Ataşehir Serigraf Etiket

Serigraf Baskı

Kuş Baskı

Biye Baskı

Sıcak Kesim

Şerit Baskı

 

Ataşehir Serigraf Etiket

SEYHAN ETİKET, Serigraf Etiket işlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla Ataşehir bölgesinde hizmet veren deneyimli bir firmadır.

 

Ataşehir Serigraf Etiket firması olarak biz,

  • Ataşehir Serigraf Baskı
  • Ataşehir Kuş Baskı
  • Ataşehir Biye Baskı
  • Ataşehir Sıcak Kesim
  • Ataşehir Şerit Baskı
  • Ataşehir Lazer Kesim
  • Ataşehir Şerit Etiket
  • Ataşehir Kuş Etiket
  • Ataşehir Serigraf Etiket

hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

 

Ataşehir Serigraf Etiket denildiği zaman sektördeki lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Serigraf Etiket fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere Serigraf Etiket için Ataşehir bölgesinden ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. SEYHAN ETİKET, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Serigraf Etiket hizmeti vermektedir.
 

 

Serigraf Etiket Denildiğinde Akla Gelen Ataşehir Lider Firması - SEYHAN ETİKET

Sektörün öncü firmalarından olan SEYHAN ETİKET, Serigraf Baskı, Kuş Baskı, Biye Baskı, Sıcak Kesim, Şerit Baskı, Lazer Kesim, Şerit Etiket, Kuş Etiket, Serigraf Etiket, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. SEYHAN ETİKET, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye'nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

Bizlerden Serigraf Etiket satın almak için Ataşehir ve diğer bölgelerden 365 gün ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Ataşehir Serigraf Etiket - SEYHAN ETİKET

Seyhan Etiket; sektörünün en eski mensuplarından birisidir. Bursa'da kumaş imalatı yapmış, etiket konusunda neredeyse her alanda iş ve üretim yapmış ve şuan tüm uzmanlığını rulo etiketler üzerine yoğunlaştırmış bir firmadır. Rulo, metrajlı olarak akla gelen tüm ürünleri bünyesinde barındıran firmamız, bu işlerini yüksek disiplin ve titizlikle yürütür.

Kumaş baskılar üzerinde işlerini yoğunlaştıran Seyhan Etiket kumaşın kesim aşamasından baskı aşamasına kadar tüm süreçleri kendi içerisinde yapar. Serigraf ve standart baskı örnekleri ile çalışmasını sürdürür.

 

Serigraf baskı bir ipek kalıp üzerinden özel serigraf boyaları ile yapılan baskı türüdür ve şuan sektördeki en güçlü baskı türüdür. Kalıcılık ve görsel kalite bakımından benzerleri arasında kendisini açıkça belli eder. Maliyeti diğer baskı türlerine göre görece fazla olsa da onlarca firma kalite dürtüsü ile biyelerinde serigraf baskıya geçmiştir ve iş ortaklarımızdan olan Hugo Boss'da bu geçiş yapan firmalardan bir tanesidir.

Kuş baskı türünde ise serigrafın bazı avantajlarından vazgeçilmiş olsa da çoklu renk baskısı ile yeni bir fark ortaya koyar. Etiketleri 4-6 renge kadar çıkarabilir. Özellikle yıkama talimatlarında, saten etiketlerde, japon akmaz baskılarında vazgeçilmez bir baskı türüdür.

 

Baskının yanı sıra sıcak kesim ile genellikle 1.5 metre olan kumaşlar yine rulo şeklinde istenilen ebatlarda kesilir. Bu kesimin özelliği ise yakarak kesmesi sonucu kesim çizgilerinde sökülme ve tüylenme yapmamasıdır, lazer kesim olarak da bilinir.

Temel prensibi müşterilerinin yükselişine katkı sağlayarak, güçlenen müşteri ile Seyhan Etiket'in kendisini güçlendirmesi üzerine kuruludur. Bu sebeple mümkün olan en uygun fiyat politikası ile müşterisine destek olarak pazarda rekabetçi kozlarını güçlendirir. Böylelikle müşterilerinin kendi müşterilerine daha uygun fiyatlar vererek rakipleri arasında sıyrılmalarına yardımcı olur. Bu sayede bir kazan-kazan metodu kazanan Seyhan Etiket hem müşterisine kazandırırken hem de kendisine müşterileri ile birlikte yükselme imkanı sağlar.

 

 

Ataşehir Serigraf Etiket İletişim

Ataşehir bölgesinde Serigraf Etiket hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. SEYHAN ETİKET olarak biz sizlere, Serigraf Baskı, Kuş Baskı, Biye Baskı, Sıcak Kesim, Şerit Baskı, Lazer Kesim, Şerit Etiket, Kuş Etiket, Serigraf Etiket, hizmetleri sunuyoruz. Siz de Serigraf Etiket hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere

0543 294 89 01 telefonundan ulaşabilirsiniz.
 

Ataşehir Serigraf Etiket fiyatı, Ataşehir Serigraf Etiket fiyatları, Ataşehir Serigraf Etiket uygun, Ataşehir Serigraf Etiket fiyatları 2020, Ataşehir Serigraf Etiket 2020 fiyatları, Serigraf Etiket Ataşehir fiyatları, Ataşehir Serigraf Etiket, Serigraf Etiket Ataşehir, Serigraf Etiket al, Serigraf Etiket fiyat, Serigraf Etiket Ataşehir hizmet, Serigraf Etiket uygun