Bahçelievler Lazer Kesim

Serigraf Baskı

Kuş Baskı

Biye Baskı

Sıcak Kesim

Şerit Baskı

 

Bahçelievler Lazer Kesim

SEYHAN ETİKET, Lazer Kesim işlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla Bahçelievler bölgesinde hizmet veren deneyimli bir firmadır.

 

Bahçelievler Lazer Kesim firması olarak biz,

  • Bahçelievler Serigraf Baskı
  • Bahçelievler Kuş Baskı
  • Bahçelievler Biye Baskı
  • Bahçelievler Sıcak Kesim
  • Bahçelievler Şerit Baskı
  • Bahçelievler Lazer Kesim
  • Bahçelievler Şerit Etiket
  • Bahçelievler Kuş Etiket
  • Bahçelievler Serigraf Etiket

hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

 

Bahçelievler Lazer Kesim denildiği zaman sektördeki lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Lazer Kesim fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere Lazer Kesim için Bahçelievler bölgesinden ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. SEYHAN ETİKET, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Lazer Kesim hizmeti vermektedir.
 

 

Lazer Kesim Denildiğinde Akla Gelen Bahçelievler Lider Firması - SEYHAN ETİKET

Sektörün öncü firmalarından olan SEYHAN ETİKET, Serigraf Baskı, Kuş Baskı, Biye Baskı, Sıcak Kesim, Şerit Baskı, Lazer Kesim, Şerit Etiket, Kuş Etiket, Serigraf Etiket, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. SEYHAN ETİKET, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye'nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

Bizlerden Lazer Kesim satın almak için Bahçelievler ve diğer bölgelerden 365 gün ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bahçelievler Lazer Kesim - SEYHAN ETİKET

Seyhan Etiket; sektörünün en eski mensuplarından birisidir. Bursa'da kumaş imalatı yapmış, etiket konusunda neredeyse her alanda iş ve üretim yapmış ve şuan tüm uzmanlığını rulo etiketler üzerine yoğunlaştırmış bir firmadır. Rulo, metrajlı olarak akla gelen tüm ürünleri bünyesinde barındıran firmamız, bu işlerini yüksek disiplin ve titizlikle yürütür.

Kumaş baskılar üzerinde işlerini yoğunlaştıran Seyhan Etiket kumaşın kesim aşamasından baskı aşamasına kadar tüm süreçleri kendi içerisinde yapar. Serigraf ve standart baskı örnekleri ile çalışmasını sürdürür.

 

Serigraf baskı bir ipek kalıp üzerinden özel serigraf boyaları ile yapılan baskı türüdür ve şuan sektördeki en güçlü baskı türüdür. Kalıcılık ve görsel kalite bakımından benzerleri arasında kendisini açıkça belli eder. Maliyeti diğer baskı türlerine göre görece fazla olsa da onlarca firma kalite dürtüsü ile biyelerinde serigraf baskıya geçmiştir ve iş ortaklarımızdan olan Hugo Boss'da bu geçiş yapan firmalardan bir tanesidir.

Kuş baskı türünde ise serigrafın bazı avantajlarından vazgeçilmiş olsa da çoklu renk baskısı ile yeni bir fark ortaya koyar. Etiketleri 4-6 renge kadar çıkarabilir. Özellikle yıkama talimatlarında, saten etiketlerde, japon akmaz baskılarında vazgeçilmez bir baskı türüdür.

 

Baskının yanı sıra sıcak kesim ile genellikle 1.5 metre olan kumaşlar yine rulo şeklinde istenilen ebatlarda kesilir. Bu kesimin özelliği ise yakarak kesmesi sonucu kesim çizgilerinde sökülme ve tüylenme yapmamasıdır, lazer kesim olarak da bilinir.

Temel prensibi müşterilerinin yükselişine katkı sağlayarak, güçlenen müşteri ile Seyhan Etiket'in kendisini güçlendirmesi üzerine kuruludur. Bu sebeple mümkün olan en uygun fiyat politikası ile müşterisine destek olarak pazarda rekabetçi kozlarını güçlendirir. Böylelikle müşterilerinin kendi müşterilerine daha uygun fiyatlar vererek rakipleri arasında sıyrılmalarına yardımcı olur. Bu sayede bir kazan-kazan metodu kazanan Seyhan Etiket hem müşterisine kazandırırken hem de kendisine müşterileri ile birlikte yükselme imkanı sağlar.

 

 

Bahçelievler Lazer Kesim İletişim

Bahçelievler bölgesinde Lazer Kesim hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. SEYHAN ETİKET olarak biz sizlere, Serigraf Baskı, Kuş Baskı, Biye Baskı, Sıcak Kesim, Şerit Baskı, Lazer Kesim, Şerit Etiket, Kuş Etiket, Serigraf Etiket, hizmetleri sunuyoruz. Siz de Lazer Kesim hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere

0543 294 89 01 telefonundan ulaşabilirsiniz.
 

Bahçelievler Lazer Kesim fiyatı, Bahçelievler Lazer Kesim fiyatları, Bahçelievler Lazer Kesim uygun, Bahçelievler Lazer Kesim fiyatları 2020, Bahçelievler Lazer Kesim 2020 fiyatları, Lazer Kesim Bahçelievler fiyatları, Bahçelievler Lazer Kesim, Lazer Kesim Bahçelievler, Lazer Kesim al, Lazer Kesim fiyat, Lazer Kesim Bahçelievler hizmet, Lazer Kesim uygun